DANE KONTAKTOWE:

1 Jacek Murawski
2 O7-300 Ostrów Mazowiecka             ul. Zachodnia 12
3 tel. kom.: +48 698 730 882

Jeżeli nie macie z nami kontaktu telefonicznego, prosimy o wiadomość e-mail na adres:

GODZINY PRACY:

Pon. - Pt. 7:00 - 17:00
Sob. - 7:00 - 15:00

Ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową

Ocieplenie budynku oraz wybór metody jego wykonania to poważna decyzja, którą należy dobrze przemyśleć. Prawidłowo wykonana izolacja będzie służyć przez długie lata. Aby uniknąć rozczarowań i niepotrzebnych kosztów, przed wyborem warto zapoznać się z tematem trochę bliżej. Popularyzacja metody ocieplania obiektów za pomocą pianki poliuretanowej zrewolucjonizowała rynek i zakończyła monopol waty szklanej, która przez lata była najpopularniejszym materiałem wykorzystywanym do dociepleń. Co sprawia, że piana przebija się nad tradycyjnymi metodami i zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników?

Najistotniejszą zaletą pianki poliuretanowej są parametry izolacyjne, które działają w obie strony: podczas niskich temperatur piana uniemożliwia ucieczkę ciepłego powietrza z budynku, a podczas wysokich temperatur ogranicza przenikanie ciepła z zewnątrz. Ocieplenie budynku oraz wybór metody jego wykonania to poważna decyzja, którą należy dobrze przemyśleć. Prawidłowo wykonana izolacja będzie służyć przez długie lata. Aby uniknąć rozczarowań i niepotrzebnych kosztów, przed wyborem warto zapoznać się z tematem trochę bliżej. Popularyzacja metody ocieplania obiektów za pomocą pianki poliuretanowej zrewolucjonizowała rynek i zakończyła monopol waty szklanej, która przez lata była najpopularniejszym materiałem wykorzystywanym do dociepleń. Co sprawia, że piana przebija się nad tradycyjnymi metodami i zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników? Najistotniejszą zaletą pianki poliuretanowej są parametry izolacyjne, które działają w obie strony: podczas niskich temperatur piana uniemożliwia ucieczkę ciepłego powietrza z budynku, a podczas wysokich temperatur ogranicza przenikanie ciepła z zewnątrz.

Galeria zdjęć

PRACUJ Z NAJLEPSZYMI !!!

Poszukujemy pracowników z dużym doświadczeniem, jeżeli spełniasz ten warunek , czekamy na Ciebie, zadzwoń lub napisz do nas.

TOP