DANE KONTAKTOWE:

1 Jacek Murawski
2 O7-300 Ostrów Mazowiecka             ul. Zachodnia 12
3 tel. kom.: +48 698 730 882

Jeżeli nie macie z nami kontaktu telefonicznego, prosimy o wiadomość e-mail na adres:

GODZINY PRACY:

Pon. - Pt. 7:00 - 17:00
Sob. - 7:00 - 15:00

Ocieplanie i krycie dachów pianką poliuretanową

Podczas termomodernizacji budynków należy pamiętać o profesjonalnym i jak najbardziej efektywnym ociepleniu dachu i stropodachu. To właśnie przez te elementy konstrukcji „ucieka” największa ilość ciepła generowanego przez ogrzewanie oraz to przez nie nagrzewa się wnętrze budynku. Ocieplenie pianką poliuretanową pozwoli na znaczne obniżenie nakładów poniesionych z tytułu ogrzewania i klimatyzacji. Dzieje się tak dzięki pokryciu powierzchni jednolitą warstwą pianki poliuretanowej, eliminującą nawet mikroskopijne szczeliny, a nie na przykład arkuszami papy, które wymagają łączenia. Jednolita warstwa pianki zapewnia zdecydowanie lepszą blokadę dla uchodzenia ciepła z budynku. Kolejną zaletą zastosowania pianki na dachach i stropodachach, jest jej niewielka waga, która nie obciąża konstrukcji nośnej budynku.

Pianka poliuretanowa posiada dużo wyższy opór cieplny od innych materiałów termoizolacyjnych stosowanych na dachach. Znajduje zastosowanie zarówno w renowacji już eksploatowanych pokryć dachowych bez konieczności zrywania starych powłok, jak również na nowo powstałych obiektach. Jej zaletą jest niski ciężar właściwy który umożliwia jej zastosowanie również na lekkich konstrukcjach dachowych. Doskonały stosunek wagi do niskiego współczynnika przewodzenia (λ=0,025 W/mK) daje jej przewagę nad innymi metodami stosowanymi do izolacji cieplnej dachu. Pianka poliuretanowa jest produkowana bezpośrednio na dachu. Chwilę po natryśnięciu jej na powierzchnię zwiększa swoją objętość 20-sto krotnie przez co pokrywa wszelkie nieszczelności znajdujące się na dachu. W związku z tym warstwa piany pozbawiona jest łączeń na całej powierzchni nawet na skomplikowanych dachach gwarantując szczelność. W ciągu jednego dnia w zależności od grubości warstwy izolacji, jesteśmy w stanie zaizolować nawet 2000m2. Wszystkie stosowane przez nas materiały posiadają odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia do stosowania w budownictwie na terenie całej Unii Europejskiej. Posiadamy doświadczenie w renowacji dachów o powierzchni ponad 40.000m2 jak i domów jednorodzinnych 100m2.

Galeria zdjęć

PRACUJ Z NAJLEPSZYMI !!!

Poszukujemy pracowników z dużym doświadczeniem, jeżeli spełniasz ten warunek , czekamy na Ciebie, zadzwoń lub napisz do nas.

TOP