Ocieplanie pianką poliuretanową

ocieplanie pianką łomża

Firma Izoplus powstała w 2005 roku i od tego czasu nieprzerwanie dbamy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanej przez nas pracy. Wieloletnia działalność w branży budowlano-remontowej pozwoliła nam na zdobycie cennego doświadczenia. Idąc z duchem czasu, w 2013 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o ocieplanie pianką poliuretanową budynków z Łomży i okolic oraz badania termowizyjne. W swojej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości pianę od sprawdzonych polskich producentów oraz wyłącznie przetestowany, specjalistyczny sprzęt.

Ocieplanie pianką poliuretanową zyskuje coraz więcej zwolenników. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ doskonale sprawdza się podczas ocieplenia każdego elementu konstrukcji budynku, od fundamentów, poprzez piwnice, ściany, także tych pod zabudowę gipsowo-kartonową, stropy oraz zadaszenie. To również doskonały sposób na wzmocnienie konstrukcji budynku.

Ocieplanie pianką poliuretanową to najbardziej skuteczny, bezpieczny i ekologiczny sposób na ograniczenie utraty ciepła, zlikwidowanie mostów termicznych, wzmocnienie budynku oraz zapewnienie sobie odrobiny orzeźwienia w upalne dni. Wykonując termoizolację pianą PUR w swoim budynku, zmniejszą Państwo nakłady finansowe ponoszone z tytułu ogrzewania i klimatyzacji. Metoda natrysku pianą poliuretanową to doskonałe rozwiązanie w budownictwie pasywnym i energooszczędnym. Dzięki wyjątkowej trwałości piana PUR będzie służyła Państwu długie lata. Przy zastosowaniu piany poliuretanowej nie występuje zjawisko pylenia, butwienia i gnicia, co podniesie komfort użytkowania budynku, zwłaszcza dla osób borykających się z alergiami czy chorobami związanymi z drogami oddechowymi.

Izolację pianą poliuretanową charakteryzuje także uniwersalność – bez problemu można ją stosować w każdym rodzaju konstrukcji budowlanej. Nie ma również ograniczeń związanych z przeznaczeniem budynku, można ją aplikować w instytucjach publicznych, domach jednorodzinnych, halach produkcyjnych, zbiornikach, mroźniach, budynkach przemysłowych, chłodniach czy obiektach inwentarskich, jak na przykład kurniki czy stajnie.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Realizacje, gdzie znajdą Państwo wykonane przez nas prace.

Zapraszamy do kontaktu:

Izolacje pianką poliuretanową – Łomża: +48 698 730 882

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress