O nas

Nasza firma powstała w 2005 roku i od tego czasu nieprzerwanie dbamy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanej przez nas pracy. Wieloletnia działalność w branży budowlano-remontowej pozwoliła nam na zdobycie cennego doświadczenia. Dzięki temu jesteśmy pewni, że sprostamy nawet najbardziej wymagającym i niekonwencjonalnym zleceniom.

Mottem naszej firmy jest ciągły rozwój, wysoka jakość usług i samodoskonalenie. Idąc z duchem czasu, w 2013 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o ocieplanie budynków pianką poliuretanową oraz badania termowizyjne.

Ocieplamy pianką poliuretanową budynki każdego typu, od domów mieszalnych, po obiekty przemysłowe czy użyteczności publicznej. Od samego początku stawiamy na najwyższą jakość wykonania i materiałów. Dlatego też współpracujemy z firmami produkującymi pianę poliuretanową najwyższej jakości, czyli Purinova oraz Polychem Systems. Do wykonania zleceń wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczny sprzęt, posiadający niezbędne certyfikaty i licencje.

Misją naszej firmy jest zapewnienie naszym klientom profesjonalnej usługi, rozwijanie naszych umiejętności i jak najwyższa jakość usług.

CERTYFIKATYSZKOLENIA

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress